This is an example of a HTML caption with a link.

 

BİZ KİMİZ

Çiğdem DUMAN
1989 İstanbul doğumlu olan kurucumuz, Lisans eğitimini, İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda almıştır. Pilatese ait kazanımlarını cimnastik federasyonundan aldığı eğitimlerle tamamlamıştır. Daha sonra ise Balance Body 3D Anatomy ve Balance Body Mat Eğitimi alarak İstanbul’un farklı ilçelerinde birçok farklı stüdyoda eğitmen olarak görev yapmıştır. 15 Nisan 2014 tarihinde ise kendi kurucusu olduğu PİLATES ÇAP isimli stüdyoyu açmıştır.

Arkın DUMAN
1981 İstanbul doğumludur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda, Yüksek Lisans Eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda aldığı eğitimlerle tamamlamıştır. Farklı branşlarda antrenörlük belgelerine sahiptir. Birçok kulüpte antrenörlük, farklı okullarda ise öğretmenlik yapmıştır. Halen özel bir okulda Beden Eğitimi Bölüm Başkanlığı görevini yürütmekte ve aynı zamanda stüdyomuzda çalışmaktadır.

Yeşim YILMAZ
1991 İstanbul doğumlu YILMAZ Marmara Üniversitesi, Moda Tasarım bölümünden mezundur. Stüdyomuzda Halkla İlişkiler ve Öğrenci takip bölümünde görev almaktadır.